Dobrodelni tek ali hoja

V petek, 6.5.2016, je v organizaciji podaljšanega bivanja v okolici šole potekal dobrodelni tek. Predstavljal je zaključek projekta Teka podnebne solidarnosti. Na teku oz. Lovu na lisico se je zbralo okrog 150 tekačev, ki so uspešno pretekli ali prehodili progo. Zbrali smo veliko količino hrane z daljšim rokom uporabe, člani Karitasa pa bodo poskrbeli, da ta hrana pride v prava usta. V kolikor bi kdo še želel darovati hrano, jo lahko v tem tednu prinese učiteljem v podaljšanem bivanju. Ogled -> SLIK.

Najlepša hvala za vsak vaš dar in sodelovanje !Ob koncu prireditve smo podelili tudi medalje in nagrade najbolj pridnim tekačem v posameznih oddelkih PB ter najboljše tri med dečki in deklicami. Za najbolj vztrajnega tekača je posebno nagrado dobil Ožbej Stanonik.

NAJBOLJŠI TRIJE:

DEČKI: 1.m – ŽIGA STARE (223,770m), 2.m – JURE JANHAR (169,884m),  3.m –  DOMINIK KAVČIČ (156,220m)

DEKLETA: 1.m – MANCA DEBEVEC (61,320 m), 2.m. – ZALA BARTOL (48,800m), 3.m – ELA BOBNAR (46.800m )

ČESTITKE!

Ta vnos je bil objavljen v Nerazvrščeno. Zaznamek za trajno povezavo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja