Prvi šolski dan

Prvi šolski dan na matični šoli bo potekal po naslednjem razporedu. Na malem šolskem igrišču se zberemo ob 8.30. V spremstvu razrednikov se boste odpravili v matične razrede. prvi dve uri bosta razredni uri. Razredniki vas bodo obvestili o novostih, spremembah in razdelili urnike. Malica bo v matičnih razredih, pouk pa se bo nadaljeval po urniku.  Prejeli boste tudi šolske knjige in učbenike, zato imejte šolske torbe ali nakrbtnike s seboj. Ne pozabite na copate in pribor za pisanje. Kosilo in podaljšano bivanje bo potekalo po utečenem razporedu.

V Utiku se na šolskem igrišču prav tako zberete ob 8.30. Vsa nadaljna navodila vam bodo dale razredničarke. Malica, kosilo in podaljšano bivanje bo potekalo po utečenem razporedu.

Ta vnos je bil objavljen v Nerazvrščeno. Zaznamek za trajno povezavo.