Kako bo potekal prvi šolski dan?

Pozdravljeni, dragi učenke in učenci OŠ Vodice. Poletne počitnice se počasi iztekajo, približuje se ponedeljek, 2. 9. 2019.

Na centralni šoli se bomo v primeru lepega vremena zbrali na malem športnem igrišču kako minuto pred 8.30, sicer pa v spodnji avli (odprt bo glavni vhod in oba stranska vhoda), na PŠ Utik pa prav tako nekaj minut pred 8.30 na športnem igrišču.

Po uvodnih dveh urah z razredniki in sorazredniki, sledi malica, nato pa pouk po ponedeljkovem urniku.

Po koncu pouka je za vse tiste, ki ste prijavljeni na kosilo, le-to organizirano v šolski jedilnici. Podaljšano bivanje je organizirano do 16.30.

Vozni red avtobusov je na šolski spletni strani v razdelku “Organiziranost”, prav tako pa bodo v razdelku “Organiziranost” v podrazdelku “Učitelji” do petka, 30. 8. 2019, objavljeni urniki oddelkov.

Sprejem za bodoče prvošolce je na PŠ Utik v dvorani KD Utik ob 9.30 uri, na centralni šoli v Vodicah pa v jedilnici ob 11. uri.

Še nekaj brezskrbnih počitniških dni je pred vami, v ponedeljek pa dobrodošli spet v šoli.

Ta vnos je bil objavljen v Nerazvrščeno. Zaznamek za trajno povezavo.