Predstavitev srednjih šol

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO LJUBLJANA

Preizkus likovne nadarjenosti

Smeri: grafično oblikovanje, oblikovanje uporabnih predmetov, oblikovanje uporabnih predmetov – z intervjujimodno oblikovanjefotografijaumetniška gimnazija.

Dodatno: modna revija 2018  , zaključna razstave dijakov v Galeriji Fotografija 2018 , smer industrijsko oblikovanje.

Informativna knjižica -> VEČ.

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA LJUBLJANA

Povezava do spletne strani www.sggos.si, kjer so opisani vsi programi za katere izobražujemo. Pri vsakem programu je pripeta tudi ZLOŽENKA oziroma LETAK v digitalni obliki

Več filmčkov imamo objavljenih na SGGOŠ YouTube, šola pa ima tudi Facebook in Instagram.

BIC LJUBLJANA

Vsi izobraževalni programi, ki jih izvajamo na BIC Ljubljana so predstavljeni na naši spletni strani (osnovni podatki o programu z video predstavitvijo in slikovnim materialom).  www.bic-lj.si

BIC Ljubljana ima tudi Youtube kanal v okviru katerega so vse video predstavitve na enem mestu. Prav tako s spletne strani lahko vsak dostopa do naših družbenih omrežij (FB in Instagram).

GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA

Na Gimnaziji Franceta Prešerna bomo v šolskem letu 2021/22  vpisovali v programe: Gimnazija, Ekonomska gimnazija, Ekonomska gimnazija – športni oddelek

Zaenkrat lahko devetošolci našo šolo pobliže spoznavajo preko šolske spletne strani, kjer imamo objavljenih veliko splošnih informacij -> VEČ,

Dnevne novice, dogodke, uspehe pa predstavljamo tudi na šolskem instagramu  in facebooku .

Za kratko predstavitev šole smo pripravili tudi 10 minutni film, kjer naši dijaki predstavijo šolo. Objavljen je na šolskem youtube kanalu , kjer so objavljene tudi drugi zanimivi posnetki.

ŠOLSKI CENTER KRANJ – SREDNJA EKONOMSKA, STORITVENA IN GRADBENA ŠOLA

Na šoli smo pripravili posebej za učence in starše videomaterial, ki ga najdete na spodnji povezavi -> VEČ.

SREDNJA ŠOLA ZA STROJNIŠTVO ŠKOFJA LOKA

Na Srednji šoli za strojništvo Škofja Loka smo pripravili predstavitveni video šole in programov za katere izobražujemo. Video je dostopen na -> video.

Vsa gradiva so objavljena tudi na spletni povezavi -> Več.

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA LJUBLJANA

Za vse splošne informacije je na voljo naša spletna stranhttp://www.gjp.si/.

S klikom  si lahko ogledate publikacijo za šolsko leto 2020/2021.

Promocijski filmček si lahko ogledate na naslednji povezavi -> več.

SREDNJA ŠOLA ZA LESARSTVO ŠKOFJA LOKA

Učence vabimo k ogledu promocijskega filma, ki je nastal v sodelovanju z dijaki naše šole -> Film.

Za vsa vprašanja učencev in njihovih staršev smo na voljo na ssl@scsl.si

SREDNJA LESARSKA ŠOLA LJUBLJANA

Predstavitveni video Srednje lesarske šole Ljubljana -> video.

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK ŠIŠKA

• Vse splošne informacije so na voljo na naši spletni strani: http://www.ssts.si/
  • Brošuro za šolsko leto 2021/22 si lahko ogledate s klikom na povezavo.
  • Ogledate si lahko tudi naš promocijski film, ki je dosegljiv na povezavi.
  • Predstavitev pa je dostopna na tej povezavi.