Prvi šolski dan

Lepo pozdravljeni, učenke in učenci OŠ Vodice. Pred vami sta le še slaba dva tedna poletnih počitnic, približuje se ponedeljek, 2. 9. 2024.

Na centralni šoli se bomo v primeru lepega vremena zbrali na velikem športnem igrišču, kako minuto pred 8.30, sicer pa v telovadnici (odprt bo glavni vhod in oba stranska vhoda), na PŠ Utik prav tako nekaj minut pred 8.30 na športnem igrišču.

Po uvodnih dveh urah z razredniki in sorazredniki, sledi malica, nato pouk po ponedeljkovem urniku (izbirni in neobvezni izbirni predmeti ta dan odpadejo).

Po koncu pouka je za vse, ki ste prijavljeni na kosilo, le-to organizirano v šolski jedilnici. Podaljšano bivanje je organizirano do 16.30.

Vozni red šolskih avtobusov ostaja enak lanskemu in je objavljen na šolski spletni strani v razdelku »Organiziranost«.

Urniki razredov bodo kak dan pred začetkom novega šolskega leta vidni na šolski spletni strani v razdelku »Spremljaj« (desna stran spletne strani).

Sprejem za bodoče prvošolce bo na centralni šoli v Vodicah v ponedeljek, 2. 9. 2024 ob 11. uri.

Še nekaj brezskrbnih počitniških dni je pred vami, 2. septembra pa dobrodošli spet v šoli.