Uspešni v gimnastiki

OŠ Dobrova je ponovno gostila tekmovanje v gimnastiki, tokrat v orodni gimnastiki. V sredo, 24.4. 2019, smo se prav  v vseh kategorijah udeležili polfinalnega tekmovanja v orodni telovadbi za osnovnošolce 1. skupine.Tokrat smo se vrnili s kopico priznanj in uvrstitvami na državno tekmovanje, ki bo 16.5. 2019 na OŠ Brežice. Najuspešnejši med posamezniki so bili Hana Golob 2.m SDE, Marcel Medvedić 3.m NMDI, Mitja Nastran 4.m SDI, Borut Primc 6.m NMDI, Nadja Brišnik 7.m SDE.

V ekipnem delu pa so bile uvrstitve sledeče:

-najmlajši dečki (Marcel M., Borut P., Mark S., David J.S., Kai L.K.) – 2.mesto

-mlajši dečki (Žan P., Žiga S., Tim B., Lenart B., An L. K.) – 3. mesto – uvrstitev na DP

-st. deklice (Hana G., Nina E., Tinkara B.Č., Ula U., Nadja B.) – 2.mesto – uvrstitev na DP

-st.dečki (Timotej B., Mitja N., Mark G., Domen Ž., Jeremija L.R.) – 2.mesto – uvrstitev na DP

Več rezultatov na šolski oglasni deski, oglejte si tudi -> slike.

Čestitke vsem telovadcem!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja