Odlično obiskane dobrodelne igre

Tek podnebne solidarnosti je projekt, ki ga v okviru podaljšanega bivanja na OŠ Vodice izvajamo že šesto leto. Otroci s pretečenimi kilometri tečejo v znak do solidarnosti pomoči potrebnim ljudem. Projekt smo letos zaključili z Dobrodelnimi igrami brez meja na katerih se je smejalo, navijalo in sladkalo z dobrotami, ki so jih spekle članice Karitasa Vodice.Tekmovalo je preko 50 ekip in prav vsi so izpolnili prvotni namen iger- smeh in druženje. Skupaj smo zbrali 159 kg najrazličnejših kakovostnih kosov hrane in 149 najrazličnejših kosov šolskih potrebščin. Iskrena zahvala vsem, ki ste kakorkoli pripomogli pri organizaciji te prireditve. Utrinki s prireditve pa kmalu v galeriji slik!

Hvala vsem, ki ste darovali!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja