Kako bo potekal prvi šolski dan?

Lep pozdrav, učenke in učenci OŠ Vodice.

Poletne počitnice se počasi iztekajo, približuje se ponedeljek, 2. 9. 2019. Na centralni šoli se bomo v primeru lepega vremena zbrali na malem športnem igrišču kako minuto pred 8.30, sicer pa v spodnji avli (odprt bo glavni vhod in oba stranska vhoda), na PŠ Utik prav tako nekaj minut pred 8.30 na športnem igrišču.

Po uvodnih dveh urah z razredniki in sorazredniki, sledi malica, nato pa pouk po ponedeljkovem urniku (izbirni in neobvezni izbirni predmeti ta dan odpadejo).

Po koncu pouka je za vse, ki ste prijavljeni na kosilo, le-to organizirano v šolski jedilnici. Podaljšano bivanje je organizirano do 16.30.

Vozni red avtobusov je na šolski spletni strani v razdelku “Organiziranost”, prav tako bodo v razdelku “Organiziranost” v podrazdelku “Učitelji” do petka, 30. 8. 2019, objavljeni urniki oddelkov.

Sprejem za bodoče prvošolce bo na PŠ Utik v dvorani KD Utik ob 9.30, na centralni šoli v Vodicah pa v jedilnici ob 11. uri.

Še nekaj brezskrbnih počitniških dni je pred vami, v ponedeljek pa dobrodošli spet v šoli.