Ljubljanski maraton – navodila

V soboto, 26.10.2019, se bo po ljubljanskih ulicah odvijal 24. Ljubljanski maraton za učence osnovnih in srednjih šol. Tudi naša šola bo sodelovala na teh tekih. Učence RS (1.-5.r) starši pripeljete do podhoda Maksimarketa (nasproti parlamenta) med 11.45 in 12.30 uro, kjer boste prevzeli štartno številko in majico. Ob 12.30 bomo imeli skupinsko slikanje, nato otroke odpeljete na štartno mesto. Zbor učencev PS (6.-9.r) je ob 12.00 uri pri igralih v Tivoliju. Tam učence pričakujeta učitelja Miha in Anita, ter jih odpeljeta na Kongresni trg, kjer se združijo z RS. Po končanem tekmovanju starši otroke prevzamete, učence PS, ki ostanejo, pa okrog 16.00 ure odpeljemo v Tivoli, kjer jih starši prevzamete.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja