Predavanje za starše

Spoštovani starši,

vljudno vabljeni na predavanje z naslovom Komunikacija, ki je učencem v pomoč. Predavanje bo v četrtek, dne 14. 11. 2019, ob 17.30 v šolski jedilnici. Predavala bo ga. Katja Zabukovec Kerin, predsednica Društva za nenasilno komunikacijo.

Na predavanju bo spregovorila o odnosu starša z otrokom in načinih komunikacije, ki so otrokom najbolj v pomoč. Predstavila bo najbolj razširjene težave otrok današnjega časa in najustreznejše odzive nanje. Razložila bo lekcije, ki naj bi jih v družini osvojil vsak otrok ter primanjkljaje, ki lahko nastanejo na tem področju. Predstavila bo, kako voditi otroka, da bo odrasel v samostojno in odgovorno osebo, ki bo zmogla prenesti frustracije vsakdanjega življenja in težke življenjske preizkušnje. Poudarila bo razliko med konflikti in nasiljem ter predlagala primerne odrasle intervencije na oboje. Pri tem bo izhajala iz dolgoletnih izkušenj iz prakse in predavanje popestrila s številnimi primeri.

V pričakovanju, da se boste predavanja udeležili, vas lepo pozdravljamo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja