Poletni tabor »Matematika je kul«

Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Univerza na Primorskem tudi letos prireja tradicionalni FAMNITov poletni tabor »Matematika je kul«, ki je namenjen dijakom in učencem z zaključeno osnovno šolo (osnovnošolcem z zaključenim 9. razredom) -> PLAKAT.

Že deseto leto vabimo mlade, ki jih veseli matematika in bi radi svoja znanja poglobili in razširili, na edinstveno izkušnjo v Slovenskem primorju med 23. do 28. avgusta 2020.

Program bo potekal v Kopru in bo obsegal:

  • predavanja in delavnice o raznovrstnih zanimivih matematičnih temah,
  • projektno delo v skupinah in
  • številne družabne in športne aktivnosti.

Prijave zbiramo do 15. 7. 2020 na elektronski naslov tabor@famnit.upr.si, več informacij o poletnem taboru in prijavi pa je voljo na spletni strani https://tabor.famnit.upr.si/sl/

Seveda bomo glede na razmere, ki jih je povzročil COVID–19, ob izvedbi tabora spoštovali vse potrebne ukrepe, ki bodo zagotavljali varno izvajanje aktivnosti za udeležence, spremljevalce, izvajalce predavanj in vse druge sodelujoče.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja