Brezplačna delavnica za osnovnošolce

V okviru projekta SpektroDIY skupaj z Zavodom 404 je to soboto 20.6. 2020 organizirana brezplačna delavnica za osnovnošolce.

V delavnici 404 bodo otroci skupaj s študenti BF in študenti drugih tehničnih fakultet spoznali svetlobno valovanje skozi eksperimente in si izdelali napravo, ki bo razklonila svetlobni spekter ter jo po koncu delavnice odnesli domov.

Tako bomo z znanjem in napravo lahko samostojno raziskovali in eksperimentirali tudi doma.

Več si lahko preberete na tej povezavi, kjer lahko oddate prijavo za svojo osnovnošolko ali osnovnošolca. Dopoldne bo potekala delavnica za otroke od 2. – 4. razreda, popoldne pa za otroke od 5.- 9 razreda.
Lepo vabljeni na tehnično – raziskovalno obarvano delavnico!

Vodja pilotnega projekta SpektroDIY: Prof. dr. Nina Kacjan Maršić

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja