Začetek šolskega leta 2020/21 je pred vrati

Dragi učenke in učenci, spoštovani starši.

Še nekaj dni in poletnih počitnic bo konec. Pred nami je novo šolsko leto, ki prinaša številne nove izzive.
Glede na trenutno situacijo v zvezi s COVID-19 in glede na informacije s strani NIJZ ter Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, bomo šolsko leto 2020/21 začeli po »Modelu B«. To pomeni, da v torek, 1. septembra 2020, s poukom v šoli začnejo vsi učenci. Natančna navodila o začetku pouka in poteku izobraževalnega dela bomo objavili na šolski spletni strani v petek, 28. 8. 2020. Osnovne informacije in urnike bodo objavili razredniki na svojih spletnih straneh.

Želimo vam še nekaj brezskrbnih počitniških dni in vas lepo pozdravljamo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja