Vabilo na 6. Extempore Vodice

Kulturno društvo Matije Koželja Utik vabi na 6. EX TEMPORE VODICE, ki se bo v letošnjem letu odvijalo v soboto, 12.9.2020, pri gasilnem domu v Zapogah. Že tradicionalno se Ex tempora udeležimo tudi z učenci OŠ Vodice. Zberemo se ob 9.00 uri pred gasilnim domom v Zapogah, kjer bomo tudi ustvarjali. Letošnja tema slikanja je Naši konjički (hobiji). Slikale ali risale se bodo različne prostočasne ali ljubiteljske dejavnosti nas in naših občanov oz. bližnje okolice. V pomoč vam bodo tudi fotografije (lahko jih prinesete s seboj). Slikarske delavnice bodo za učence in ostale otroke potekale nekje do 13.00 ure, oziroma dokler otroci ne končajo svoje umetnine. Vsi zainteresirani učenci se javite pri učiteljici Darinki Klopčič ali Joži Nastran. Vabljeni!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja