6. Extempore Vodice 2020

V soboto, 11.9.2020, je v Zapogah potekal 6. Extempore Vodice, na katerem je ustvarjalo okrog 40 otrok OŠ Vodice in POŠ Utik. Učenci predmetne in razredne stopnje so se slikarske preizkušnje udeležili v presenetljivem številu. Ustavarjalo se je na temo Naši konjički, hobiji. Poleg učencev so se ustvarjalne preizkušnje lotili tudi srednješolci, naši bivši učenci ter odrasli likovni umetniki. Skupaj je bilo prijavljenih preko 50 udeležencev. Slikalo se je na igrišču in okolici gasilnega doma v Zapogah. Nekaj otroških del bo razstavljenih v avli šole, prav vse nastale umetnije pa bodo razstavljene na skupinski razstavi. Nekaj utrinkov z Extempora kmalu -> v galeriji slik.

Čestitke vsem umetnikom!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja