Tekmovanje Bober

Od 1. do 12. marca bomo izvedli šolsko tekmovanje v informacijski in računalniški pismenosti – Bober. Ker ne zahteva posebnega predznanja, se ga lahko udeležijo vsi učenci, tudi tisti, ki v svojem izobraževanju še niso imeli predmetov s področja računalništva. O razporedih bodo učenci obveščeni po zbranih prijavah. Vsi udeleženi na tekmovanju dobijo priznanja za sodelovanje, najboljši pa tudi bronasta priznanja -> PRIJAVNICA.

Prijavnice lahko pošljete na barbara.kermavner@guest.arnes.si. Več o tekmovanju -> bober. Za vajo pred tekmovanjem lahko učenci rešujejo naloge s preteklih tekmovanj, ki jih najdete na naslovu -> naloge in rešitve. Poleg povezav na tem naslovu najdete tudi knjižice z rešitvami iz preteklih let ter tekmovalne pole za nižje razrede. Vabljeni, da se pridružite tekmovanju.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja