Počitniško varstvo z igrivo arhitekturo

Igrivo, zabavno, poučno, ustvarjalno! Vabljeni na počitniško varstvo z ekipo IGRIVE ARHITEKTURE -> program varstva.

Otroci se bodo v počitniškem varstvu “LJUBLJANA IN NJENI SKRITI KOTIČKI” na zabaven in igriv način seznanjali s svetom arhitekture in prostora tako, da bodo znali opazovati in vrednotiti grajeni svet okrog sebe. Dejavnosti se bodo vsak dan prepletale in bodo potekale v parku Tivoli v senci mogočnih dreves. Veliko bo igrivega raziskovanja in ustvarjalnega spoznavanja Ljubljane iz različnih perspektiv; tako zgodovinske, arhitekturne in krajinsko arhitekturne kot tudi preko spoznavanja narave in umetnosti. En cel dan bomo namenili tudi odkrivanju zanimivosti, predvsem fotografij, ki jih skriva Muzej novejše zgodovine Slovenije, v katerem bomo tudi gostovali. Ostal bo tudi čas za spoznavanje starih otroških iger in druženje z vrstniki.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja