Zlato priznanje za Rimsko broško in Kmečki gurman

Učenci OŠ Vodice so tudi letošnjo leto tekmovali na festivalu Turizmu pomaga lastna glava. Z dvema novima vodiškima specialitetama Rimsko broško in Kmečkim gurmanom so se predstavili 19. 4. 2021 pred OŠ Vodice na prvem “vsemi s seboj”. Novi jedi, ki sta narejeni iz sestavin naših kmetij, sta uspeli prepričati žirijo, učenci so osvojili zlato priznanje -> predstavitev.
Čestitamo vam z željo, da nadaljujete z ustvarjanjem v turizmu na domačih tleh.

Mladi raziskovalci Lucija Kremžar-9.c, Florijan Kremžar-7.a in Zala Bartol- 7.a so v letošnjem šolskem letu raziskovali zelo zanimiva področja. Lucija je preučevala kaj ljudje pozabljamo, Forijan je raziskoval legende starih ljudstev o potresih, Zala pa je analizirala onesnaženost vodiških polj. Na regijskem srečanju mladih raziskovalcev (Zoom) so v prvem majskem tednu
uspešno predstavili svoja dela in dobro zastopali OŠ Vodice. Čestitamo vam, da bi raziskovalna žilica še dolgo drezala vašo radovednost.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja