Poletna doživetja z Varnim internetom

V poletnih doživetjih Varni internet udeleženci skozi različne krajše in daljše projektne naloge postopoma usvajajo znanja varne in odgovorne uporabe spleta, osnove računalništva, pridobivajo veščine robotike, obogatene resničnosti (AR), Interneta stvari (IoT) in ob tem spoznavajo gradnike programskih jezikov.

S tem bodo udeleženci doživetij gradili razumevanje novodobne tehnologije in skozi poletno doživetje razvijali digitalne spretnosti za boljše upravljanje lastne spletne pojavnosti in varnosti!Odklenite otrokov potencial z doživetji Varni internet
Prijava na poletna doživetja

Zakaj naša doživetja
Cenovno prijazna doživetja
že od 150.00 EUR za ves teden skupaj s prehrano, izobraževalnimi doživetji in obiskom zunanjih institucij, možnost plačila na obroke. Drugi otrok iz iste družine dobi 10 % popust;Strokovni mentorji
Mladi, a izkušeni, ter v področje, ki ga poučujemo, aktivno vključeni mentorji pod strokovnim vodstvom
fakultetnega profesorja računalništva;
Učenje preko izzivov
Z različnimi krajšimi in daljšimi projektnimi nalogami usvajajo korake novodobne tehnologije – AR, IoT, robotika..;
Vroče tehnične teme
Tehnični svet se hitro premika. Danes pokrivamo robotiko, obogateno resničnost in spletno varnost. Jutri? Mogoče najnovejša tehnologija, ki spreminja zdravje!;Zaiskrimo kreativnost
Doživetja, ki udeležencem pomagajo zgraditi zaupanja v lastna znanja, hkrati pa spoznavajo nove prijatelje in odkrivajo nove strasti.Skladnost programa z EU priporočili – DigComp 2.1
Doživetja so pripravljena in se izvajajo v skladu s smernicami digitalnega opismenjevanja prebivalcev EU DIGCOM
 V doživetjih bodo udeleženci poleg digitalnih veščin razvijali tudi svoje sposobnosti kritičnega mišljenja, računanja, logike, organizacije, prilagajanja in družbenega življenja, tako v učilnici kot tudi na svežem zraku, saj jih želimo spodbuditi k ustvarjalnemu in kakovostnemu preživljanju časa ob različnih telesnih in miselnih aktivnostih.
Dodatne informacije o doživetjih
Brez skrbi: Zabavno in igrivo bo!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja