Vabilo na 2. medgeneracijski pohod

V soboto, 25. 9. 2021, vas vabimo, da se nam pridružite na pohodu na Rašico. Vabljeni učenci podaljšanega bivanja, starši, dedki, babice in vsi, ki si z nami želite sobotno dopoldne popestriti z gibanjem v naravi.

Dobimo se na Selu pri koči SD Strahovica ob 9.00.

Hrana in pijača je iz nahrbtnika, na vrhu pa si boste lahko privoščili dobrote, ki jih pripravljajo v planinskem domu Rašiške čete na Rašici, kjer je potrebno izpolnjevati pogoj PCT. Oblačila naj bodo primerna letnemu času.

Pohoda se učenci podaljšanega bivanja lahko udeležijo samo v spremstvu staršev ali drugih sorodnikov, udeležijo naj se ga le zdravi udeleženci. Pohod je na lastno odgovornost.

Vsi lepo vabljeni na druženje. Veselimo se vaše udeležbe.

Učitelji  PB OŠ Vodice in PŠ Utik

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja