Zotka vabi na delavnice

Na ZOTKS je vsak mesec pestro. Več informacij najdete med novicami na spletni strani. Vabljeni k udeležbi na delavnicah , ki so jih pripravili. Te so naslednje:

Delavnica uporabe matematike s primeri v naravoslovju

V novembru začenjajo z izvajanjem tedenskih delavnic uporabe matematike s primeri iz naravoslovja. Delavnice bodo namenjene srednješolcem in starejšim osnonošolcem, ki jih zanima poglobljena uporaba matematike v naravoslovju in tehniki.

Vodil jih bo njihov zunanji sodelavec dr. Aleš Berkopec, potekale bodo preko Zoom srečanj, teme delavnic pa bodo različne.

Prijave so že odprte, več informacij pa najdete na povezavi.

Jesenske tedenske delavnice digitalne fotografije

Odprte so prijave na tedenske delavnice digitalne fotografije, ki bodo potekale novembra in decembra 2021 preko Zoom srečanj.

Namenjene so dijakom in osnovnošolcem, ki jih zanima poglobljeno znanje uporabe fotografije in želijo narediti dobre fotke. Vodil jih bo dolgoletni zunanji sodelavec, svobodni fotograf in fotoreporter dr. Iztok Bončina.

Dodatne informacije in prijave najdete tukaj.