V znanju astronomije 4x zlati in 2x srebrni

V soboto, 19. 3. 2022, so se državnega tekmovanja iz znanja astronomije za Dominkova priznanja udeležili Nyah Čebašek iz 7. b, Jure Janhar iz 8. a, Daša Pajor iz 8. c  in Ajd Hodžar iz 9. b, Dan Kavčič iz 9. a ter Val Srabotič iz 9. b razreda.

V skupini devetošolcev je srebrno priznanje prejel Val Srabotičzlato priznanje sta prejela Ajd Hodžar za 7. mesto in Dan Kavčič za 12. mesto v državi.

V skupini osmošolcev smo usvojili še dve zlati priznanji. Prejela sta ju Jure Janhar za 7. mesto v državi in Daša Pajor za 2. mesto v državi. Daša bo za naslov državne podprvakinje prejela tudi 2. nagrado, ki jo podeljuje DMFA Slovenije.

V skupini sedmošolcev je Nyah Čebašek prejela srebrno priznanje.
Vsem iskreno čestitamo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja