Nočni pohod z lučkami

V sredo, 19. 12. 2023, smo se v okviru podaljšanega bivanja podali na čarobno doživetje – nočni pohod z lučkami. Da bi ustvarili pravo vzdušje, smo v tednu pred pohodom izdelali čudovite lanterne in spekli okusne piškote. Zbrali smo se pred šolo, kjer smo prižgali svečke v lanternah, nato pa smo skupaj s starši stopili na pot proti Klubu Kubu. Tam nas je čakal čaroben večer, poln presenečenj. Učenci so pripravili …

… kratek nastop, ki je dodal pridih topline in veselja. Navdušenje je doseglo vrhunec ob prihodu Božička, ki je ob pomanjkanju snega prisopihal kar z okrašenim kolesom. Vsakemu otroku je podaril sladko pozornost in prispeval k čarobnosti trenutka.

Po odhodu Božička smo se posladkali s slastnimi piškoti in uživali v prijetnem druženju ob toplem čaju. Ko se je večer prevesil v noč, smo si voščili še lepe praznike in se počasi odpravili proti domu, polni nepozabnih spominov. Več vam lahko povedo -> slike.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja