Poletna raziskovalna šola Kemijskega inštituta

Glede na uspešnost lanske poletne raziskovalne šole Kemijskega inštituta za učence 9. razredov ter dijake gimnazij in srednjih šol, smo se odločili, da jo letos ponovimo. Potekala bo od 29. julija do 9. avgusta 2019.

 Namen poletne šole je predvsem spodbuditi dijake, da se pričnejo zanimati za raziskovalno delo, da jih navdušimo za študij kemije in sorodnih ved, da se seznanimo in povežemo z izstopajočimi učenci, ki kažejo potencial, ter da se dijaki seznanijo z možnostmi sodelovanja z nami (tekmovanja, diplomske, magistrske naloge, doktorski študij…).

Dijake bomo seznanili z raziskovalnim delom na našem inštitutu ter jim omogočili praktično delo v raziskovalnih laboratorijih. Ob pomoči mentorjev bodo izvedli določeno raziskovalno nalogo -> VEČ.

Rok za prijavo učencev je 14. junij 2019.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja