Ekipni državni prvaki v gimnastiki

Starejši dečki v postavi Mitja Nastran, Jeremija le Roux, Domen Žerjav, Mark Gubanc in Timotej Bokan so v četrtek, 16.5. 2019 postali ekipni državni prvaki v orodni gimnastiki -> SLIKE.Na OŠ Brežice so vaje na vseh štirih orodjih izvedli suvereno, brez večjih napak in se na prvo stopničko uvrstili z veliko prednostjo. Njihov uspeh je dopolnil še Mitja Nastran, ki je med posamezniki osvojil odlično 2 . mesto. Odlično so nastopili tudi mlajši dečki (Tim Bizilj, An L.Kalar, Vane Brišnik, Žan Primc, Žiga Stare), ki so se tudi zavihteli na tekmovalni oder in sicer so ekipno osvojili 3. mesto. Le malo pa je zmanjkalo starejšim dekletom, ki so se uvrstile na odlično 4. mesto. Z vsemi vajami so dekleta, kljub temu, da so imele le narobe postavljene roke pri enem elementu, prikazale odlične vaje in pravi ekipni duh. Čestitke vsem telovadcem!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja