Prvi šolski dan

Lepo pozdravljeni, učenke in učenci OŠ Vodice. Pred vami je le še teden poletnih počitnic, približuje se petek, 1. 9. 2023.

Na centralni šoli se bomo v primeru lepega vremena zbrali na velikem športnem igrišču, kako minuto pred 8.30, sicer pa v telovadnici (odprt bo glavni vhod in oba stranska vhoda), na PŠ Utik prav tako nekaj minut pred 8.30 na športnem igrišču.

Po uvodnih dveh urah z razredniki in sorazredniki, sledi malica, nato pouk po petkovem urniku (izbirni in neobvezni izbirni predmeti ta dan odpadejo).

Po koncu pouka je za vse, ki ste prijavljeni na kosilo, le-to organizirano v šolski jedilnici. Podaljšano bivanje je organizirano do 16.30.

Vozni red šolskih avtobusov ostaja enak lanskemu in je objavljen na šolski spletni strani v razdelku »Organiziranost«.

Urniki razredov bodo kak dan pred začetkom novega šolskega leta vidni na šolski spletni strani v razdelku »Spremljaj« (desna stran spletne strani).

Sprejem za bodoče prvošolce bo na PŠ Utik v petek, 1. 9. 2023 ob 9.30, na centralni šoli v Vodicah pa ob 11. uri.

Še nekaj brezskrbnih počitniških dni je pred vami, 1. septembra pa dobrodošli spet v šoli.