Kuhinja

redkvice

Za dobro pripravo obrokov poskrbijo kuhar Peter Gabrijel, kuharica Nataša FÜleki in kuhinjska pomočnica Irena Križanac. Vodja šolske prehrane je Gregor Bizant.

Stroške prehrane je potrebno poravnati do roka, označenega na položnici, sicer prijava za naslednji mesec ni mogoča; starše, ki bi lahko imeli težave s plačevanjem šolske prehrane, prosimo, da se pravočasno pogovorijo s socialno delavko.

Prehrano lahko odjavite po telefonu 01 832 41 95 ali elektronski pošti prehrana-osvodice@guest.arnes.si Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. . Odjava kosila  in malice se zaradi naročila pri dobavitelju denarno upošteva šele z naslednjim dnem (prvi dan se ne odbije ne malica in ne kosilo). Odjave  po elektronski pošti ali telefonu morajo biti sporočene do 8.30 zjutraj, da lahko veljajo za naslednji dan.

“Blokce” za občasna kosila lahko dobite vsak petek (za naslednji teden) od 8.00 do 14.30 v tajništvu šole pri tajnici.

Obračun prehrane učencev je od 1. do 31. v tekočem mesecu.

Prjava na prehrano -> OBRAZEC.

Odjava prehrane -> OBRAZEC.