Interesna dejavnosti Utik

Prikazane so vse interesne dejavnosti na razredni stopnji. Tiste, ki se izvajajo le v PŠ Utik, imajo ob razredu napisano “Utik”.

Interesna dejavnost Mentor Razred Dan Ura
Gimnastika Joži Nastran Brank 1. pet. 12.10–12.55

Gimnastika

 

Joži Nastran Brank

Miha Kimovec

2., 3.

čet.

 

13.50–15.20

Gimnastika

(izbrana skupina)

Joži Nastran Brank 4., 5. čet. 15.25–16.55
Športne igre Miha Kimovec 5. tor. 7.40–8.25
Hip-hop Jernej Kozan 1.–5. pon. 13.00–13.45
Vesela šola Mojca Višnovar 4., 5. sre. 13.00–13.45
Otroški pevski zbor I Tomaž Grajzar 1.–3. pon., čet. 13.00–13.45
Otroški pevski zbor II Tomaž Grajzar 4., 5.

tor.,

pet.

13.00–13.45,

7.40–8.25

Pravljični krožek Alenka Jereb 1.–3. tor. 13.00–13.45
Šolska skupnost Alenka Jereb 1.–5. pet. 7.40–8.25

 

 

 

 

 

 

 

 

Bralna značka

Jana Potočnik 1. a pet. 12.10–12.55
Mirjam Osolnik 1. b pon.      12.10–12.55
Amadeja Čebulj Stare 1. c sre. 13.00–13.45
Vesna Cankar 2. a tor. 7.40–8.25
Greta Rozman 2. b pet. 12.10–12.55
Urša Merčon 2. c tor. 7.40–8.25
Mojca Premk 3. a pet. 12.10–12.55
Sonja Kimovec 3. b pet. 12.10–12.55
Jana Golob 3. c pet. 7.40–8.25
Mojca Višnovar 4. a pet. 7.40–8.25
Alenka Jereb 4. b sre. 7.40–8.25
Katja Anžin 4. c tor. 7.40–8.25
Lara Ciperle 5. a pet. 7.40–8.25
Eva Kalan 5. b čet. 7.40–8.25
Sabina Bradeško 5. c pet. 7.40–8.25
Eko bralna značka Amadeja Čebulj Stare 1.–4./Utik tor. 13.00–13.45
Angleška bralna značka Natalija Pernuš 4. a, b; 5.a, b čet. 13.00–13.45
Angleška bralna značka Katja Anžin 4. c/Utik sre. 13.00–13.45
Angleška bralna značka Sabina Bradeško 5. c pet. 7.40–8.25
Angleške bralne urice Katja Anžin 4., 5. čet. 13.00–13.45
Knjižničarski krožek Urška Š. Cunder 5. čet. 13.00–13.45
Ročne spretnosti Mirjam Osolnik 2. sre. 7.40–8.25
Kolesarski izpit Miha Kimovec 5. čet. 7.40–8.25
Radi se igramo  Greta Rozman 1.–3. čet. 13.00–13.45
Lego WeDo Natalija Pernuš 4., 5. pet. 7.40–8.25
Prva pomoč Jana Potočnik 1.–3. sre. 13.00–13.45
Prva pomoč Jana Potočnik 4., 5. čet. 7.40–8.25
Logična pošast Sabina Bradeško 4., 5. tor. 13.00–13.45
Vrtnarski krožek Andreja Bečan 2.–5. tor. 13.10–14.40
Orientacija – priprava na tekmovanje Franci Špenko 4., 5. po dogovoru
Orientacija in veščine življenja v naravi Franci Špenko 3.–5. čet. 13.00–13.45
Otroški pevski zbor Urša Merčon 1.–4./Utik pon. 13.00–13.45
Gremo na pohod Urša Merčon 1.–4./Utik pet. po dogovoru
Ustvarjalne delavnice Urša Merčon

1., 2./Utik

3., 4./Utik

sre.,

čet.

13.00–13.45,

7.40-8.25

Skrbimo za šolski vrt Urša Merčon 2., 3., 4./Utik pet. po dogovoru
Pravljični krožek Amadeja Čebulj Stare 1., 2./Utik pon. 12.10–12.55
Prva pomoč Špela Pipan 1.–4./Utik sre. 7.40–8.25
Angleški pravljični krožek Katja Anžin 3., 4./Utik sre. 7.40–8.25
Pravljični krožek in kamišibaj Jana Golob 3., 4./Utik čet. 13.00–13.45
Gledališki krožek Jana Golob 3., 4./Utik tor. 7.40–8.25
Planinski krožek

Stanka Stružnik,

Jana Čemas

1.–5.

Izleti/pohodi predvidoma

1-krat na mesec ob sobotah

 

Zunanji izvajalci (dejavnosti se izvajajo v telovadnici PŠ Utik)

Dejavnost Klub Mentor Dan Ura Prostor
Nogomet NK Komenda

Gregor

Urh

Ponedeljek 14.00–15.00

Telovadnica

PŠ Utik

Plesna šola Plesna šola STUDIO RITEM Manca Meglič Sreda 15.15–16.00

Telovadnica

PŠ Utik

Balet BD Labod Pina Kopač Maletič Petek 13.30–14.30

Telovadnica

PŠ Utik

 

Zunanji izvajalci (dejavnosti se izvajajo na centralni šoli v Vodicah)

Interesna dejavnost Mentor Razred Dan Ura
Atletika

AK Medvode

 

1.–3.

4.–9.

pon.

sre.

17.00–19.00

17.00–19.00

Balet BD Labod 1.–9. pet.

15.00–16.00

(začetnice)

16.00–17.00

(2., 3. leto vadbe)

17.00–18.30

(4. leto vadbe)

(mala telovadnica)

Jezikovni tečaj

(angleščina)

Gibalne urice

Praktična konverzacija

(Speak Up)

1.–6.

7.–9.

 

pon.

15.00–16.30

(učilnica U1)

Jezikovni tečaj

nemščina

Gibalne urice

Praktična konverzacija

(Speak Up)

1.–6.

7.–9.

 

tor.

15.00–16.30

(učilnica U1)

Judo ŠD Mala šola juda 1.–6.

pon.

pet.

13.50–15.50

(mala telovadnica)

13.30–15.30

(mala telovadnica)

Karate klub Sankukai KK Komenda

1.

2.–9.

čet.

tor.

čet.

17.00–17.45

17.00–17.45

17.45-18.30

(v OŠ Moste)

Košarka KK Šenčur 4.–9.

sre.

čet.

16.00–17.00

17.00–18.00

Nogomet NKŽ Radomlje 1.–4. pet. 15.45–16.45
Nogomet NK Komenda

1.–3.

4.–6.

pon.

pon.

15.30–16.15

16.15–17.00

Rokomet RK Damahaus Cerklje 1.–4. tor. 18.00–19.30
Mažoretni ples Športno treniranje S.T.I.C.K. 1.–9.

pon.

 

16.15–17.00

(mala telovadnica)

Ples

 

Plesna šola

STUDIO RITEM

1.–6.

 

sre.

čet.

 

14.00–14.45

(mala telovadnica)

14.00–14.45

(mala telovadnica)

Ritmična gimnastika Tjaša Šeme

1.–9.

(skupine po dogovoru)

tor.

 

15.00–17.00

(mala telovadnica)

17.00–18.00

(velika telovadnica)

sre.

16.00–17.00

(mala telovadnica)

pet.

17.00–19.00

(velika telovadnica)

Slikarski tečaj

Renata Grmovšek

(Atelje 53)

1.–9. čet.

14.00–15.30

15.40–17.10

(učilnica LUM)

Šola modelarstva Simon Potočnik 3.–9. sre.

14.00–15.30

(učilnica TIT)

Šah

 

Alenka Trpin

 

1.–5.

6.–9.

pet.

 

14.35–15.20

13.50–14.35

Tenis

TD Protenex Šenčur

J. Drmota

1.– 9. tor.

16.00–17.00

(mala telovadnica)