Odjava prehrane

S šolskim letom 2017/18 smo uvedli nov način odjave prehrane. Starši samostojno odjavljate prehrano svojih otrok v primeru njihove dnevne odsotnosti na naslednjem naslovu -> ODJAVA PREHRANE.

Po Zakonu o šolski prehrani in Pravilih šolske prehrane OŠ Vodice starši lahko Prijavo na prehrano kadarkoli prekličete. Za stalno odjavo od posameznega obroka morate obvezno oddati pisno izjavo o preklicu ali pa uporabite obrazec »Odjava šolske prehrane«, ki ga oddate oz. pošljete v tajništvo šole.

Uporabniška imena in gesla ste dobili ob predzadnji položnici šolskega leta 2016/17. V primeru izgube gesla so tu NAVODILA ZA PONSTAVITEV GESLA, ob težavah pa pišite na barbara.kermavner(at)guest.arnes.si.

Nov način vam omogoča transparenten pregled vaših odjav in takojšno dostopnost do odjave. Ob prvi prijavi je potrebno vnesti naslov elektronske pošte, ki se bo uporabljal za pošiljanje pozabljenega uporabniškega imena.