Interesne dejavnosti

Učenci se lahko prijavijo na spodaj zapisane interesne dejavnosti z izpolnjeno -> PRIJAVNICO. Prijavnico naj oddajo razredniku do 21. 9. 2018.

Razredna stopnja 

Interesna dejavnost Mentor Razred Dan Ura
Gimnastika Joži Nastran Brank 1. pet. 12.10–12.55

Gimnastika

 

Joži Nastran Brank

Miha Kimovec

2.–3.

tor.

 

13.40–15.20

Gimnastika

(izbrana skupina)

Joži Nastran Brank 4.–5. tor. 15.25–16.55
Vesela šola Mojca Višnovar 4.–5. čet. 13.00–13.45
Otroški pevski zbor Tomaž Grajzar 1.–3. pon.

7.40–8.25

13.00–13.45

Otroški pevski zbor Tomaž Grajzar 4.–6.

tor.

sre.

13.00–13.45

13.00–13.45

Pravljični krožek Alenka Jereb 1.–3. tor. 13.00–13.45
Šolska skupnost Alenka Jereb 1.–9. pet. 7.40–8.25

 

 

 

 

 

 

 

 

Bralna značka

Jana Potočnik 1. a pet. 12.10–12.55
Mirjam Osolnik 1. b pon. 13.00–13.45
Amadeja Čebulj Stare 1. c pon. 12.10–12.55
Mojca Premk 2. a pet. 12.10–12.55
Sonja Kimovec 2. b pet. 7.40–8.25
Urša Merčon 2. c pon. 12.10–12.55
Vesna Cankar 3. a pon./na 14 dni 7.40–8.25
Greta Rozman 3. b pon./na 14 dni 7.40–8.25
Jana Golob 3. c pon. 13.00–13.45
Katja Anžin 4. a pet. 7.40–8.25
Alenka Jereb 4. b sre. 7.40–8.25
Eva Klemenčič 4. c pet. 7.40–8.25
Teja Vilfan 5. a tor. 13.00–13.45
Eva Ukmar 5. b tor. 13.00–13.45
Mojca Višnovar 5. c pet. 7.40–8.25
Športne igre Eva Klemenčič 3.–5. čet. 7.40–8.25
Ročne spretnosti Mirjam Osolnik 2. tor. 12.10–12.55
Glasbene urice Špela Malus Jeraj 1.–2. čet. 12.10–12.55
Kolesarski izpit Miha Kimovec 5. čet. 7.40–8.25
Ustvarjamo skozi letne čase

Jana Potočnik

Greta Rozman

3.–5. tor. 7.40–8.25
Lego WeDo Eva Ukmar 4.–5. sre. 7.40-8.25
Kresnička Mojca Višnovar 4.–5. čet. 7.40-8.25
Prva pomoč Jana Potočnik 1.–2. tor. 13.00-13.45
Angleške bralne urice Natalija Pernuš 4.–5. čet. 7.40–8.25
Angleška bralna značka Natalija Pernuš 5. sre. 7.40–8.25
Angleška bralna značka Eva Klemenčič 4. c pet. 13.00–13.45
Angleška bralna značka Katja Anžin 4. a, 4. b tor. 13.00–13.45
Orientacija – priprava na tekmovanje Franci Špenko 4.–5. po dogovoru
Orientacija in veščine življenja v naravi Franci Špenko 3.–6. po dogovoru
Folklora Urša Merčon 1.–3./Utik čet. 7.40–8.25
Otroški pevski zbor Urša Merčon 1.–3./Utik tor. 13.00–13.45
Ustvarjalne delavnice Urša Merčon 1.–3./Utik sre. 13.00–13.45
Skrbimo za šolski vrt Urša Merčon 2.–3./Utik čet.

13.00–13.45

(februar–junij)

Pravljični krožek Amadeja Čebulj Stare 1.–3./Utik tor. 7.40–8.25
Prva pomoč Špela Pipan 1.-3./Utik čet. 13.50–14.35
Angleški pravljični krožek Natalija Pernuš 3./Utik pet. 7.40–8.25
Planinski krožek

Stanka Stružnik

Irena Osolnik, Jana Čemas

1.–5.

Izleti/pohodi predvidoma

1-krat na mesec ob sobotah

Predmetna stopnja 

Interesna dejavnost Mentor Razred Dan Ura
Knjižničarski krožek Urška Š. Cunder 5.–9. čet. 13.00–13.45
Bralna značka Urška Š. Cunder 6.–9. vsak dan

7.40–8.25

13.00–13.45

Debatni klub Andreja Bečan 6.–9. po dogovoru
Šolski radio Andreja Bečan 7.–9. po dogovoru
Vrtnarski krožek Andreja Bečan 4.–9. sre. 13.15–14.45
Odbojka, športne igre Anita Robar 6.–9. sre. 13.00–13.45
Športne igre Miha Kimovec 6.–9. tor. 7.40–8.25

Gimnastika

(izbrana skupina)

Joži Nastran Brank 6.–8. tor. 15.25–16.55
Robotika Barbara Kermavner 7.–9. pon.

13.00–14.50

neparni tedni

Otroški pevski zbor Tomaž Grajzar 4.–6.

sre.

tor.

13.00–13.45

13.00–13.45

Mladinski pevski zbor

Tomaž Grajzar

 

7.–9.

sre.

pet.

7.40–8.25

7.40–8.25

Mladi in denar Bojana Peterka 8.–9. tor. 13.00–13.45
Orientacija – priprava na tekmovanje Franci Špenko 6.–9. po dogovoru
Motorji in vozila Franci Špenko 8.–9. po dogovoru
Planinski krožek

Stanka Stružnik

Irena Osolnik

Jana Čemas

6.–9.

Izleti/pohodi predvidoma

1-krat na mesec ob sobotah

Nemška bralna značka Jana Čemas

6.–9.

 

Po dogovoru
Prva pomoč Jana Potočnik 6.–9. čet.

7.40–8.25

 

Matematično-fizikalni krožek Klavdija Cof Mlinšek 8.–9. čet. 13.00–13.45
Francoščina Irena Demšar 7.–9. pon. 13.00–13.45
Geografski krožek Stanka Stružnik 6.–9. po dogovoru
Kresnička Gregor Bizant 6.–7. pon.
Zgodovinski krožek Stanka Stružnik 6.–9. po dogovoru
Angleška bralna značka Irena Demšar 6.–9. po dogovoru
Angleška bralna značka Matej Jančič 6.–9. po dogovoru

Zunanji izvajalci

Interesna dejavnost Mentor Razred Dan Ura

Šah

Šah

Jan Gantar

Jan Gantar

1. – 5.

6. – 9.

pet.

 

16:30 – 17:15
17:15 – 18:00
Atletika

AK Medvode

 

1. – 3.

4. – 9.

pon.

sre.

17:00 – 19:00

17:00 – 19:00

Judo ŠD Mala šola juda

 

1. – 6.

pon.

 

pet.

13:50 – 15:50

(mala telovadnica)

13:30 – 15:30

(mala telovadnica)

Ples

 

 

Plesna šola

STUDIO RITEM

 

1. – 6.

 

sre.

 

čet.

 

14:00 – 14:45

(mala telovadnica)

14:00 – 16:45

(mala telovadnica)

Košarka KK Šenčur 4. – 9.

sre.

čet.

16:00–17:00

17:00–18:30

Nogomet

NK Komenda

 

1. – 3. pet. 15:45–16:45
4. – 6. pon. 16:00–17:00
Rokomet RK Damahaus 1. – 4. tor. 18:00–19:30

 

 

Ritmična gimnastika

 

 

Tjaša Šeme

 

 

1. – 9.

(sk. po dogovoru)

tor.

 

14:30 – 16:00

rekreativke

(mala telovadnica)

16:00 – 17:00

(mala telovadnica)

17:00 – 18:00

sre.

15:30 – 17:00

rekreativke

(mala telovadnica)

17:00 – 18:00

(mala telovadnica)

 

pet. 17:00–19:00
Karate klub KK Komenda 1. – 9.

tor.

čet.

17:00–18:00

(v OŠ Komenda)

Ritmična gimnastika Bleščica 1. – 9. čet.

17:00 – 18:00

(mala telovadnica)

Slikarski tečaj Renata Grmovšek (Atelje 53) 1. – 9. čet.

14:00–15:30

(učilnica lvz)

Šola modelarstva Simon Potočnik 3. – 9. sre.

14:00–16:30

(učilnica tit)

Lego delavnice

Robotika

Zavod 1-2-3

1. – 3.

 

pet.

14:30 – 16:00

(učilnica tit)

Balet BD Labod 1. – 9. pet.

15:30 – 18:45

(mala telovadnica)

Mažoretni ples Športno treniranje S.T.I.C.K.

1. – 5.

6. – 9.

pon.

 

16:00–17:00

17:00–18:00

(mala telovadnica)

Tenis

TD Protenex Šenčur

J. Drmota

1. – 9.

tor.

 

17:00–18:00

(mala telovadnica)

čet.

18:00 – 19:00

(mala telovadnica)