Dopoldanske govorilne ure

Dopoldanske govorilne ure imajo učitelji enkrat tedensko. Te so v času ali uri, ko učitelj ne poučuje. Zaradi razporejanja učiteljev za nadomeščanje se morajo starši k dopoldanskim govorilnim uram predhodno najaviti.

Dopoldanske govorilne ure 

Razred Učitelj Dan Čas Prostor
1. a Jana Potočnik torek 12.10–12.55 1. a
Nataša Tomc torek 12.10–12.55 1. a
1. b Mirjam Osolnik torek 10.30-11.15 avla prvošolcev
Špela Malus Jeraj torek 12.10-12.55 1.b
2. a Mojca Premk ponedeljek 12.10–12.55 avla
2. b Sonja Kimovec torek 11.20–12.05 kabinet
3. a Vesna Cankar četrtek 9.20–10.05 kabinet
3. b Greta Rozman sreda 7.40–8.25 kabinet
4. a Katja Anžin petek 9.20–10.05 4. a
4. b Alenka Jereb sreda 12.10–12.55 4. b
4. c Eva Klemenčič sreda 11.20–12.05 4. c
Grega Juhant sreda 11.20–12.05 4. c
5. a Teja Vilfan ponedeljek 10.30–11.15 kabinet 2. triletja
5. b Eva Ukmar petek 13.00–13.45 5. b
5. c Mojca Višnovar sreda 9.20–10.05 5. c
6. a Bojana Peterka torek 11.20–12.05 učilnica SLJ 3
Alenka Remic četrtek 12.10–12.55 učilnica BIO-KEM
6. b Irena Demšar sreda 11.20–12.05 zbornica
Franc Špenko petek 12.10–12.55 zbornica
7. a Stanka Stružnik četrtek 11.20–12.05 zbornica
Irma Janežič torek 10.30–11.15 pisarna soc. delavke
7. b Lidija Šuštar ponedeljek 12.10–12.55 zbornica
Sandra Križnar četrtek 8.30-9.15 kabinet spec. ped.
7. c Matej Jančič ponedeljek 8.30–9.15 zbornica
Marija Trnovec ponedeljek 11.20–12.05 kabinet soc. ped.
8. a Darinka Klopčič četrtek 12.10–12.55 zbornica
Nada Fajdiga sreda 10.30–11.15 zbornica
8. b Andreja Bečan sreda 9.20–10.05 zbornica
Cilka Marenče ponedeljek 8.30–9.15 pisarna pomočnice
8. c Gregor Bizant ponedeljek 9.20–10.05 učilnica GOS
Jure Grilc petek 8.30–9.15 pisarna ravnatelja
9. a Tomaž Grajzar petek 9.20–10.05 Učilnica GUM
Klavdija Cof Mlinšek sreda 7.40–8.25 fizika
9. b Miha Kimovec ponedeljek 12.05–12.55 zbornica
Anita Robar petek 9.20–10.05 zbornica
9. c Jana Čemas torek 8.30–9.15 zbornica
Barbara Kermavner sreda 8.30–9.15 Računalniška učilnica
Janez Markoli petek 8.30–9.15 zbornica
Saša Šimnovec petek 12.10–12.55 kabinet spec. pedagoga
Natalija Pernuš sreda 11.20–12.05 zbornica
Joži Nastran Brank sreda 8.30–9.15 kabinet ŠPO
Irena Osolnik sreda 12.10–12.55 kabinet OPB
Mira Debeljak sreda 12.10–12.55 kabinet OPB
Zorka Blažič sreda 12.10–12.55 kabinet OPB