Dopoldanske govorilne ure

Dopoldanske govorilne ure imajo učitelji enkrat tedensko. Te so v času ali uri, ko učitelj ne poučuje. Zaradi razporejanja učiteljev za nadomeščanje se morajo starši k dopoldanskim govorilnim uram predhodno najaviti.

Dopoldanske govorilne ure 

Razred Učitelj Dan Čas Prostor
1. a Jana Potočnik torek 12.10–12.55 1. a
Nataša Tomc torek 12.10–12.55 1. a
1. b Mirjam Osolnik petek 8.30–9.15 avla prvošolcev
Špela Malus Jeraj sreda 11.20–12.55 1. b
2. a Vesna Cankar četrtek 10.30–11.15 2.a
2. b Greta Rozman petek 7.40–8.25 kabinet 1. triletja
3. a Mojca Premk petek 11.20–12.05 pred učilnico 3.a
3. b Sonja Kimovec petek 9.20–10.05 kabinet
4. a Mojca Višnovar četrtek 9.20–10.05 4. a
4. b Alenka Jereb ponedeljek 10.30–11.15 4. b
5. a Lara Ciperle petek 11.20–12.05 5. a
5. b Eva Kalan četrtek 11.20–12.05 5. b
5. c Sabina Bradeško ponedeljek 10.30–11.15 5. c
6. a Tomaž Grajzar petek 11.20–12.05 učilnica GUM
Nada Fajdiga sreda 11.20–12.25 zbornica
6. b Miha Kimovec ponedeljek 12.05–12.55 zbornica
Anita Robar sreda 11.20–12.05 zbornica
6. c Jana Čemas torek 8.30–9.15 zbornica
Franc Špenko sreda 9.20–10.05 zbornica
7. a Bojana Peterka petek 9.20–10.05 učilnica SLJ 3
Katja Hočevar torek

12.10–12.55

(sprememba)

kabinet spec. ped.
7. b Irena Demšar petek 10.30–11.15 zbornica
Marija Trnovec ponedeljek 11.20–12.05 kabinet soc. ped.
8. a Stanka Stružnik sreda 10.30–11.25 učilnica TJA 2
Irma Janežič torek 10.30–11.15 pisarna svet. delavke
8. b Alenka Remic četrtek 7.40–8.25 učilnica BIO-KEM
Lidija Šuštar ponedeljek 11.20–12.05 zbornica
8. c Matej Jančič ponedeljek 13.00–13.45 zbornica
Klavdija Cof Mlinšek petek 7.40–8.25 učilnica FIZ
9. a Ajda Batistič četrtek 12.10–12.55 zbornica
Darinka Klopčič ponedeljek 11.20–12.05 zbornica
9. b Andreja Bečan sreda 9.20–10.05 zbornica
Cilka Marenče petek 8.30–9.15 pisarna pomočnice
9. c Gregor Bizant sreda 9.20–10.05 učilnica NAR-GOS
Jure Grilc četrtek 8.30–9.15 pisarna ravnatelja
Renata Klemenc petek 12.10–12.55 kabinet 2. triletja
Saša Šimnovec sreda 10.30–11.15 kabinet spec. pedagoga
Natalija Pernuš petek 11.20–12.05 učilnica TJA r. p.
Joži Nastran Brank torek 9.20–10.05 kabinet športa
Barbara Kermavner torek 8.30–9.15 učilnica RAČ
Mira Debeljak ponedeljek 12.10–12.55 kabinet OPB
Zorka Blažič torek 12.10–12.55 kabinet OPB
Janez Markoli četrtek 12.10–12.55 kabinet OPB