Ogled razstave eksotičnih živali Bioexo v Ljubljani…

V petek, 26. 10. 2018, smo z nadarjenimi učenci iz 8. in 9. Razreda OŠ Vodice obiskali največjo razstavo eksotičnih živali, ki je potekala v Ljubljani, v Biotehniškem izobraževalnem centru, v Srednji gimnaziji in veterinarski šoli -> SLIKE.

Na Bioexo razstavi smo videli kače, krokodile, paličnjake, legvane, žabe, kameleone, pajke, bogomoljke, podgane, zajce, dihurje, ptice, želve in še mnoge druge zanimive živali. Živali smo se lahko dotikali in jih imeli v rokah. Z dotiki so nekateri učenci odpravili strah pred eksotičnimi živalmi. Izvedeli smo ogromno zanimivih informacij od lastnikov živali in vodičke. Zagotovo se bomo še kdaj udeležili razstave.

Učiteljica kemije in biologije Alenka Remic

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja