Ponovno vabilo na Dobrodelne igre brez meja

V sredo, 8.5. 2019 ob 17.00 uri, bomo učitelji podaljšanega bivanja v sodelovanju s Karitas Vodice organizirali Dobrodelne igre brez meja, s katerimi bomo zbirali hrano in šolske potrebščine za socialno ogrožene družine v občini. Igre bodo primerne za vse starostne stopnje.

Ekipa, ki bo sodelovala, mora šteti najmanj dva člana. Igre bodo potekale na velikem igrišču, v primeru dežja pa v šolskih prostorih. Vsaka ekipa bo potovala od igre do igre in z zabavnimi igrami poskusila pridobiti čim večje število točk. Najboljše tri ekipe bodo prejele pokale. Nagrade bomo podelili tudi vsem pridnim tekačem v OPB, ki so v okviru Teka podnebne solidarnosti pridno tekli v mesecu oktobru in aprilu. Da bi igre in dobrodelnost resnično zaživela, Vas vabimo, da se nam pridružite pri tem družabnem dogodku, ob koncu pa se še posladkate z dobrotami, ki jih bodo pripravile članice Karitas Vodice.

Vljudno vabljeni!

 

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja