Dan odprtih vrat na gimnaziji Vič

Spoštovani učenci, bodoči dijaki!
Tudi v letošnjem šolskem letu bomo na Gimnaziji Vič organizirali dan odprtih vrat z naslovom Vičan za en dan! Dogodek je namenjen osnovnošolcem, ki razmišljajo o vpisu na našo šolo oz. splošno gimnazijo in bi radi izkusili potek dneva gimnazijca.
Vičan za en dan! bo potekal v ponedeljek, 27. 1. 2020. Prijavite se s pomočjo spletnega obrazca -> OBRAZEC.
V kolikor na svoj e-naslov ne prejmete avtomatskega sporočila o prijavi, vas prosimo, da prijavo oddate še enkrat.
Oddaja prijave je možna do 10. 1. 2020. V primeru prevelikega števila prijav, bodo imeli prednost devetošolci oz. učenci, ki so prijavo oddali prej. Najkasneje do 17. 1. 2020 vas bomo po e-pošti obvestili, ali je vaša prijava sprejeta. Takrat vam bomo posredovali tudi točen urnik poteka dogodka in ostale informacije. O prijavi in udeležbi na dogodku bomo obvestili tudi vašo osnovno šolo, svojo odsotnost pa morate napovedati in urediti skupaj s starši.
V primeru, da želite prijavo odpovedati, lahko napišete e-sporočilo na naslov: ajda@gimvic.org.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja