5. dan zimske šole v naravi

Naši otroci so že v domačem varstvu in svojim staršem in prijateljem pripovedujejo, kaj vse lepega so doživeli v 5-dnevni šoli v naravi. Ves teden nam je bilo vreme izredno naklonjeno, ne pretoplo in ravno prav hladno, da smo se vsi skupaj počutili prijetno. V hotelu Alpina so poskrbeli za odlično nastanitev in hrano. Otroci so pod budnim očesom učitelja smučanja ali bordanja lepo napredovali in se zadnji dan pomerili še v veleslalomu. Nekaj utrinkov z zadnjega dne si pa kmalu oglejte kar tu -> SLIKE.Rezultati tekmovanja v veleslalomu so sledeči:

Dečki veleslalom alpsko smučanje                    Dekleta veleslalom alpsko amučanje

1.m – Mark Bergant 20,28                          1. Maruša  Pezdirc 21,41

2.m – Nejc Bergant 20,59                           2. Manca Debevec 23,10

3.m – Liam Plesnik 21,68                           3. Špela Stare 23,46

Dečki bordanje velesalom                                  Dekleta velesalom bordanje

1. Vane Brišnik   30,35                               1. Zala Stare                 29,39

2. Erce Gal  33,84                                        2. Lana Žlak 39, 66

3. Lenart Brank    39,87

 

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja