Zotkine zimske počitniške delavnice

Delavnica iger in ugank:
Te mogoče zanima kaj vse je logično in ne veš kaj bi med prihajajočimi zimskimi počitnicami delal? Ne odlašaj in se prijavi na dvodnevno delavnico logičnih iger in ugank.
Aja, pa star/a moraš biti med devet in dvanajst let. Več informacij je na voljo na povezavi.

Delavnica robotike:

Sedmo-, osmo- in devetošolcem je na voljo zelo zanimiva dvodnevna delavnica robotike. Pod skrbnim vodstvom boste osnovnošolci sestavili mobilnega robota in ga povezali s krmilnikom Arduino. Mobilnega robota boste tudi peljali na vožnjo po učilnici in se z njim izogibali oviram. Več informacij je na voljo na povezavi.

Tedenske delavnice uporabe matematike v naravoslovju in tehniki

Konec januarja so se pričele tedenske delavnice uporabe matematike s pomočjo primerov iz naravoslovja in tehnike. Delavnice so namenjene srednješolkam in srednješolcem in bodo potekale do konca maja 2020 na sedežu ZOTKS v Ljubljani. Vsebine niso povezane, zato se še vedno lahko prijavite. Več informacij najdete na povezavi.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja