Zotkine delavnice

Zveza za tehnično kulturo Slovenije  za osnovnošolce in dijake organizira dve tedenski delavnici, na katere se je še vedno možno prijaviti. Ne zamudite s prijavami!

DELAVNICA PROGRAMIRANJA V JEZIKU SCRATCH

Za osnovnošolce med 5. in 9. razredom, v ponedeljek, 9. marca popoldne začnemo izvajati tedenske delavnice učenja programiranja v jeziku SCRATCH. Izvajali jih bomo na Fakulteti za elektotehniko Univerze v Ljubljani. Prijave so še vedno odprte.

Če te/vas programiranje zanima, se hitro prijavite. Več pa lahko izveste na povezavi.

DELAVNICA UPORABE MATEMATIKE V NARAVOSLOVJU IN TEHNIKI

Na voljo so tedenske delavnice uporabe matematike s pomočjo primerov iz naravoslovja in tehnike. Delavnice so namenjene srednješolkam in srednješolcem in potekajo vsak petek do konca maja 2020 na sedežu ZOTKS Ljubljani.
Vsebine delavnic med seboj niso povezane, zato lahko mladi kadarkoli pridejo zraven.

Več informacij je na voljo na povezavi.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja