13. Mednarodni likovni natečaj – Igraj se z mano

   Jerca Koderman, učenka 7. razreda je prejela priznanje na mednarodnem likovnem natečaju z naslovom Igraj se z mano v organizaciji Centra Janeza Levca.

Na letošnjem natečaju je sodelovalo 551 šol, vrtcev, zavodov in varstveno-delovnih centrov iz 9 držav, s 7176 likovnimi deli. Izbor likovnih del uvrščenih na razstavo je temeljil na dovršenosti izbrane likovne tehnike ter na raznolikosti in izvirnosti motivov. Čestitamo !

Koroška galerija likovnih umetnosti je že tretjič zapored gostila mednarodno potujočo razstavo likovnega natečaja in kulturni dogodek »Igraj se z mano«, ki ga organizirata Center Janeza Levca Ljubljana in Društvo za kulturo inkluzije.Namen projekta je otrokom in odraslim s posebnimi potrebami omogočiti vključevanje v širšo družbo ter jim nuditi priložnosti, kjer lahko pokažejo svoje vrline, zmožnosti, veščine in znanja, v katerih so dobri.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja