Prevzem učnega gradiva in pripomočkov

Spoštovani starši.

Ker je iz četrtka, 12. 3. 2020, na petek, 13. 3. 2020, doma ostalo skoraj dve tretjini učencev, je v šoli ostalo nekaj učnega gradiva (učbeniki, delovni zvezki) in pripomočkov.
Jutri v ponedeljek, 16. 3. 2020 in v torek, 17. 3. 2020, bo med 6. in 8. uro na glavnem vhodu v šolo možno prevzeti vse tisto, kar imajo učenci še v šoli in bodo za učenje na daljavo potrebovali doma. Ko boste (oziroma bodo posamezni učenci drugega in tretjega triletja) pred glavnim vhodom, vas naprošam, da pokličete na mobilno številko 031 349 500. Zgodnja ura je postavljena s tem namenom, da starši učencev nižjih razredov (prvo triletje), ki so namenjeni v službo, obenem prevzamejo otrokove stvari, ki se še nahajajo še v šoli.

Po besedah vodje PŠ Utik, gospe Urše Merčon, so učenci v četrtek in petek domov odnesli vse, kar potrebujejo za delo na daljavo, tako da omenjeno obvestilo ne velja za učence PŠ Utik.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Jure Grilc,
ravnatelj

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja