Spletna prijava na interesne dajavnosti

Dragi starši, letošnje šolsko leto smo se odločili, da uredimo ponudbo, prijavo in izbor interesnih dejavnosti za učence OŠ Vodice preko spletne aplikacije -> PRIJAVA. Prijavite se z uporabniškim imenom in geslom, ki ga uporabljate za odjavo prehrane ali eRedovalnico.

V levem stolpcu izberete možnost -> Predmeti/Dejavnosti, nato v srednem delu izberete Prijave na interesno dejavnost. S klikom na modro puščico ^ (na desni strani vrstice) izberete interesno dejavnost. Urnik interesnih dejavnosti je objavljen na spletni strani šole ->  URNIK. Glede na vašo izbiro bodo oblikovane skupine. V primeru premajhnega števila prijavljenih, interesne dejavnosti ne bomo izvajali. Prijave bodo odprte od 11. 9. do 21. 9. 2020.

V želji, da učenci nebi bili preobremenjeni  priporočamo izbiro največ dveh interesnih dejavnosti za posamičnega učenca. Preudarno in uspešno izbiro interesnih dejavnosti vam želimo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja