Informativni dnevi na srednjih šolah

Glede na epidemiološko situacijo v tem šolskem letu izvedba informativnih dni, ki so predvideni za 12. in 13. februar 2021, v srednjih šolah in dijaških domovih ne bo mogoča. To velja tudi v primeru, če bi pouk sicer potekal v šolah, saj gre za dogodek visokega tveganja, ob katerem se združuje veliko število učencev iz različnih delov Slovenije, pri čemer pa prihaja tudi do izrazito povečane uporabe sredstev javnega prevoza.

Srednje šole se bodo bodočim dijakom in njihovim staršem predstavile na virtualni način oziroma s spletno predstavitvijo.

Z namenom da bi bile informacije v zvezi z izvedbo informativnih dni za letošnje devetošolce, ki se prihodnje šolsko leto vpisujejo v srednješolske izobraževalne programe, zbrane na enem mestu in čim bolj pregledne, so na spletnih straneh Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport https://www.gov.si/teme/vpis-v-srednjo-solo/

objavili seznama vseh srednjih šol in dijaških domov s povezavami do njihovih spletnih strani.

Spletni naslovi srednjih šol z dodatnimi informacijami glede izvedbe informativnih dni  

Spletni naslovi dijaških domov z dodatnimi informacijami glede izvedbe informativnih dni 

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja