Spoštovani starši

V tednu od 8.-12. 3. 2021 smo zabeležili več primerov, ko učenci v šolo niso prišli povsem zdravi. Že zjutraj so se počutili slabo. Bolela jih je glava, imeli so trebušne težave, … Kljub apelu, ki sem ga na vas naslovil pred ponovnim odpiranjem osnovnih šol, nekateri starši otroke pošljete v šolo, čeprav imajo zdravstvene težave. V šoli sicer razumemo vašo stisko glede varstva otrok, a kljub temu vas ponovno prosimo, da naj  otroci v primeru slabšega počutja ostajajo doma. Še posebej je to pomembno, kadar je v družini prišlo do okužbe s Covid-19 in imate predpisano karanteno. Prav tako naj otroci ostajajo doma, če obstaja sum na okužbo s koronavirusom, dokler rezultati testiranja niso znani.

V  šolo naj hodijo  le zdravi otroci.

Samo z odgovornim ravnanjem bomo lahko uspešni pri zajezitvi širjenja okužbe in posledično bomo lahko uspešno zaključili šolsko leto v prostorih šole.  

Hvala za razumevanje in lep pozdrav,

Jure Grilc

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja