Tek podnebne solidarnosti v šol.letu 2020/21

Spoštovani starši!
Nepredvidljivi časi, v katere smo vpeti že nekaj časa, nam žal onemogočajo izvedbo dobrodelnih iger v okviru Teka podnebne solidarnosti. Ker na ta dan zbiramo hrano z daljšim rokom uporabnosti in šolske potrebščine, smo se v oddelkih podaljšanega bivanja vseeno odločili, da v tednu od 3.5. do 7.5 2021, zbiramo material za potrebe Karitas Vodice, ki je v zadnjem obdobju svoje zaloge popolnoma izpraznil.

Pomoči potrebuje vse več občanov, zato se na tem mestu obračamo na Vas starše in prosimo za sodelovanje. Želimo si, da bi vsak učenec prispeval vsaj 1 kos hrane z daljšim rokom uporabe, v kolikor je v vaši moči darovati več izdelkov, Vam bomo zelo hvaležni.
Izdelki se bodo zbirali po posameznih oddelkih podaljšanega
bivanja, zato svoje darove oddajte svojemu učitelju OPB.
K dobrodelnemu zbiranju hrane in potrebščin vabimo vse učence, ki lahko svoje darove pustijo v škatli pred športnim kabinetom (ob mali telovadnici).
Že v naprej se Vam iskreno zahvaljujemo za sodelovanje!

Koordinatorka projekta Joži Nastran Brank

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja