Obvestilo staršem

Spoštovani starši. Zaradi vse slabšega epidemiološkega stanja v državi, bodo vse z LDN 2021/22 planirane prireditve v prostorih šole do nadaljnjega odpovedane. Žal že tretjič zapored tudi božično-novoletni koncert. Če želimo, da šola ostane odprta, moramo preprečiti morebitni vnos virusa. Množične prireditve v zaprtem prostoru pa močno povečajo verjetnost vnosa okužbe.

Prav tako bodo na daljavo potekale popoldanske govorilne ure in roditeljski sestanki. Individualni sestanki in dopoldanske govorilne ure pa bodo omogočene, a je potrebno izkazati enega od pogojev PCT in uporabljati zaščitno masko.

Kar se tiče interesnih dejavnosti, menim, da jih za enkrat izvajajmo po objavljenih urnikih. Dejavnosti tako ali tako potekajo le za naše učence, kar pa je isto, kot izvajanje pouka rednih in izbirnih predmetov.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav

Jure Grilc

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja