Informativa, sejem izobraževanja in poklicev, prestavljena na 2023

Kljub temu, da smo se izjemno veselili organizacije letošnje že 14. Informative v živo, ki bi se na Gospodarskem razstavišču morala odvijati 21. in 22. januarja 2022, vas obveščamo, da jo moramo na žalost prestaviti.

Trenutna epidemiološka slika v državi in vse slabše napovedi oz. obeti za prihajajoče tedne ter številni kadrovski, z epidemijo povezani, izzivi sodelujočih organizacij, nas silijo vprestavitev dogodka na leto 2023, natančneje v petek in soboto, 20. in 21. januarja 2023 na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani.

Ne glede na to, da nam razmere v letošnjem letu ne dopuščajo izvedbe najpomembnejšega predinformativnega dne v državi, in z zavedanjem, da je Informativa pomemben korak pri izboru nadaljnje izobraževalne in poklicne poti učencev in dijakov ostajamo zvesti organizaciji dogodka v prihodnjem letu in se vam za interes za obisk res lepo zahvaljujemo ter se vam opravičujemo za neugodno situacijo.

Veselimo vaše udeležbe na Informativi tudi prihodnje leto in vas ob tej priložnosti prav lepo pozdravljamo

Ekipa Informative

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja