Uspešni akrobati

OŠ Cvetka Golarja je v tem tednu gostila polfinalno DP v akrobatiki. Na tekmovanju je nastopilo preko 200 tekmovalcev, nekateri izmed njih so pridobili vstopnico za DP. Med takšnimi je tudi učenec 6.a Marcel Medvedić, ki je v kategoriji mlajših dečkov med posamezniki osvojil odlično 1.mesto. Stopničke so okusili tudi mlajši dečki ekipno, ki so osvojili 3. mesto (David Podgoršek, David Jakofčič Smrekar, Nace Vrhovnik, Žiga Bilban in Marcel Medvedič). Absolutni zmagovalci pa so bili naši …

… najmlajši učenci (Jon Kne, Filip Rambaher, Brin Šere, Patrik Premužič), ki so v kategoriji najmlajših dečkov zasedli ekipno 1. mesto, prav tako pa so osvojili tudi prva tri mesta med posamezniki; 1.m – Filip Rambaher, 2.m – Brin Šere in Patrik Primožič. Dekleta so imela v svojih kategorijah večjo konkurenco, a so se tudi one odlično odrezale. Med deklicami je bila s 5. mestom med najmlajšimi najboljša Marta Rant 3.r in med mlajšimi deklicami Brina Premužič iz 5.r z 10. mestom. Ostali rezultati so na šolski oglasni deski. Čestitke vsem tekmovalcem/kam!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja