Medobčinsko tekmovanje v igre med dvema ognjema za dečke in deklice

V četrtek, 30.3. in v petek, 31.3.2023, je v športni dvorani Medvode potekalo medobčinsko prvenstvo v igri med dvema ognjema. Da imajo naša dekleta 5. in 4.r zelo hitre in močne podaje ter se žogi znajo spretno umikati, so to dokazale v četrtek v boju s sosednjimi šolami iz Medvod, Preske, Smlednika, Pirnič in Sore. V napetih bojih so z največ zadetki pometle s konkurenco in tako osvojile odlično 1. mesto.

Dečki so …

… se v igri med dvema ognjema borili v petek. Ker je bilo na tekmovanje prijavljenih veliko ekip, je tekmovanje potekalo v dveh skupinah in nato v finalnih bojih. Izjemno izenačene ekipe so se borile do zadnjega zadetka. Prav vse ekipe so dokazale izjemno borbenost. Našim fantom iz 5.r je manjkalo malo športne sreče, predvsem pa korektno športno obnašanje. In prav to jih je mogoče popeljalo na skupno 4. mesto. Nekaj utrinkov kmalu tule!

Čestitke vsem tekmovalcem!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja