Turizmu pomaga lastna glava

Tudi v letošnjem šolskem letu smo z ekipo učencev poskusili narediti turistični produkt, ki bi obogatil športna doživetja mladih v naši občini. Za športni dogodek smo vzeli Tek na Rašico, ki ga organizira Športno društvo Strahovica. Učenci so naredili turistično stripovsko pobarvanko, ki nosi naslov “Časovno soočenje dveh brencljev”. Slednja se sprehajata po Šinkovem Turnu z okolico ter skozi zgodbo o posebnostih tega območja, obiskovalca potegneta  v časovno kapsulo.

Florijan, Maša, Zala, Naja, Nikki, Mia, Lara, Lucija, Kaja in Jaka so za predstavitev produkta v Mercator centru Domžale, 12. 4., s strani Turistične zveze Slovenije, prejeli skupinsko srebrno in zlato priznanje. Omenjenim učencem čestitamo za trud in vztrajnost.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja