Združujmo bregove, gradimo mostove

Šestdeseta obletnica šole je priložnost, da se ozremo po doseženem v minulem desetletju in si zastavimo cilje, ki jim bomo sledili v prihodnje. Z zbornikom preletimo dogodke v obdobju med 50. in 60. letom obstoja šole. Pogled v bližnjo preteklost je vedno zanimiv, spomini oživijo in spet zagledamo nekdanje obraze. Povezali smo se z društvi v občini Vodice in skupaj izvedli zanimive delavnice -> predstavitveni posnetek in posnetek predstavite delavnic.

Skupaj z vsemi vami, ki prispevate k temu, da je Osnovna šola Vodice danes prijazna in uspešna, se veselimo nadaljnjega razcveta naše šole. Vse najboljše, Osnovna šola Vodice!

One thought on “Združujmo bregove, gradimo mostove

  1. Prekrasna predstavitev moje, mojih otrok in mojih vnukov osnovne šole Vodice.
    Vsa pohvala kolektivu in ustvarjalcem tega prispevka.

    Obenem čestitke ob obletnici.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja