Informativni dan za srednješolske programe v gozdarski in kmetijski panogi

Spoštovani,

konec januarja na Celjskem sejmu pripravljamo že 2. največji strokovni sejem kmetijske in gozdarske mehanizacije v Sloveniji – Agritech, ki nudi izobraževanja in nove investicije za kmetovalce ter gozdarje. V okviru sejma bo letos prav tako potekal spremljevalni program,
med drugim tudi informativni dan za srednješolske programe v gozdarski in kmetijski panogi.

V četrtek, 30. 1. 2020, ob 10. uri, bo tako na sejmu potekala predstavitev srednješolskih in višješolskih programov v gozdarski in kmetijski panogi raznih šol po Sloveniji.

Predstavili se bodo:
10.00-10.20 Biotehniška šola Maribor: mehanik kmetijskih in delovnih strojev, kmetijsko podjetniški tehnik
10.20-10.40 Šolski center Šentjur: mehanik kmetijskih in delovnih strojev, kmetijsko podjetniški tehnik – srednješolski program
upravljanje podeželja in krajine, naravovarstvo – višješolski program
10.40-11.00 Srednja lesarska in gozdarska šola Maribor: gozdar, gozdarski tehnik
11.00-11.20 Kmetijska šola Grm in biotehniška gimnazija: kmetijsko podjetniški tehnik, gospodar na podeželju, pomočnik v biotehniki, vrtnar, naravovarstveni tehnik, hortikulturni tehnik PTI – srednješolski program
upravljanje podeželja in krajine, naravovarstvo – višješolski program
11.20-11.40 Biotehniški center Naklo: gospodar na podeželju, kmetijsko podjetniški tehnik, vrtnar, vrtnarski tehnik

Ker je v gozdarski in kmetijski panogi prihodnost in ker želimo, da se tudi vaši učenci udeležijo informativnega dneva, ki bi jim lahko pomagal pri izbiranju prihodnosti v teh panogah, vabimo vse učence 8. in 9. razreda vaše osnovne šole na brezplačen obisk informativnega dne in sejma Agritech.
Brezplačen vstop pa imajo prav tako spremljevalci. Menimo, da je to odlična priložnost, da se učenci od blizu spoznajo z gozdarstvom in kmetijstvom ter se naučijo tudi kaj novega.

Prosim, da nam udeležbo najkasneje do 20. decembra najavite na elektronski naslov: lidija.bobnic@ce-sejem.si ali pa nas za več informacij in možnosti izvedbe pokličete kar na 03 54 33 233 (ga. Lidija Bobnič).

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja